Rower Indiana X-Cross 5.0 M 2023 frame 23
Zdjęcia 20 |
Indiana X-Cross 5.0 M 2023 frame 23 |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Indiana 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Indiana.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Indiana X-Cross 5.0 M 2023 frame 23
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rower crossowy INDIANA X-Cross 5.0 M23 męski Czarno-szaro-brązowy | 2 300 zł |
Rower crossowy INDIANA X-Cross 5.0 M23 męski Czarno-szaro-brązowy RME23ME4 | 2 300 zł |
Modyfikacje Indiana X-Cross 5.0 M 2023 frame 23
Ceny na Indiana X-Cross 5.0 M 2023 frame 23 |
---|---|---|---|---|
Indiana X-Cross 5.0 M 2023 frame 19 | od 2 300 zł | 3 oferty | ||
Indiana X-Cross 5.0 M 2023 frame 21 | od 2 200 zł | 3 oferty | ||
Indiana X-Cross 5.0 M 2023 frame 23 | od 2 300 zł | 3 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →