Wzmacniacz słuchawkowy iFi micro iDSD
Wideo 13Zdjęcia 6 |
iFi micro iDSD |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog iFi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele iFi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup iFi micro iDSD
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
iFi iDSD Micro Signature - Dac Hi Res wzmacniacz słuchawek w podróży MICRO | 3 359 zł |
Wzmacniacz słuchawkowy iFi Audio Tranzystorowy SMicro iDSD Black Label | 2 712 zł |
iFi Audio micro iDSD Black Label | 2 790 zł |
Wzmacniacz słuchawkowy iFi Audio micro iDSD DiabloX | 5 499 zł |
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości wzmacniacza słuchawkowego iFi micro iDSD:
- dźwięk 3D
- Różne filtry przetwarzania sygnału
- Trzy tryby pracy, które wpływają na zużycie i moc wyjściową
- Regulacja polaryzacji
PolecamyPorównaj w tabeli →