Jedzenie dla dzieci i niemowląt Humana Puree 6 125
Zdjęcia 3 |
Humana Puree 6 125 |
|
Puree przeznaczone jest dla małych smakoszy od 6 miesiąca życia. W tym wieku dzieci dopiero uczą się żuć, dlatego wszystkie składniki są starannie mielone na jednorodną, łatwo przyswajalną masę. Produkt wykonany w 100% z ekologicznych składników bez dodatku barwników, konserwantów, aromatów, zagęstników i co najważniejsze cukru - maluch odczuwa tylko naturalny smak. Humana Puree 6 z powodzeniem łączy różne rodzaje owoców: gruszki, jabłka, banany, morele itp. Puree najlepiej dodać do diety dziecka jako deser, dodatek do płatków zbożowych i nabiału lub pyszna przekąska.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Humana 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Humana.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Humana Puree 6 125
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Humana Humana Deserek owocowy po 6. miesiącu 100 Organic Quality 125 g Bio | 5 zł |
Humana Humana Deserek morela-banan po 6. miesiącu 100 Organic Quality 125 | 5 zł |
Humana Humana Deserek gruszka-mango po 6. miesiącu 100 Organic Quality 125 | 5 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →