Rysik Huawei M-Pencil 2nd gen
Huawei M-Pencil 2nd gen |
|
Długość 160 mm. Żywotność baterii - 10 godzin Waga - 16 g.
Obsługiwane przez MatePad Pro, MatePad Pro 12.6, MatePad (w dniu 11.09.21)
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Huawei 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Huawei.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Huawei M-Pencil 2nd gen
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HUAWEI M-Pencil (2. generacji) z ładowarką - Biały | 499 zł |
Rysik HUAWEI M-Pencil (2. generacji) z ładowarką | 400 zł |
Rysik HUAWEI M-Pencil (2. generacji) z ładowarką 55036949 | 400 zł |
HUAWEI M-Pencil (2. generacji) z ładowarką - Biały | 499 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →