Switch Huawei CloudEngine S5735-L8P4S-A1
Produkt jest niedostępny 2 286 zł Rodzaj: zarządzalny warstwy 3 (L3); Montaż: RACK; Przepustowość: 24; Rozmiar tablicy adresów MAC: 32K; Gigabit Ethernet (szt.): 8; SFP (światłowód) (szt.): 4; Uplink (szt.): 4; Typ Uplink: SFP; Zarządzanie: SSH; Telnet; przeglądarka www; SNMP; PoE (wyjście): 802.3af/at; Liczba wyjść z obsługą PoE (szt.): 8 |
Huawei CloudEngine S5735-L8P4S-A1 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Huawei 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Huawei.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Huawei CloudEngine S5735-L8P4S-A1
Ceny na Huawei CloudEngine S5735-L8P4S-A1 |
---|---|---|---|---|
Huawei CloudEngine S5735-L24T4S-A1 | od 1 729 zł | 1 oferta | ||
Huawei CloudEngine S5735-L24P4S-A1 | od 2 859 zł | 1 oferta | ||
Huawei CloudEngine S5735-L48T4S-A1 | od 2 763 zł | 1 oferta | ||
Huawei CloudEngine S5735-L48P4S-A1 | od 4 765 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →