Głośniki komputerowe HP Gaming Speakers X1000 (8PB07AA)
Zdjęcia 6 |
HP Gaming Speakers X1000 2021 rok |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup HP Gaming Speakers X1000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HP Głośnik Pavilion Gaming X1000 8PB07AA 8PB07AA#ABB | 388 zł |
HP X1000 Czarny | 299 zł |
Hp X1000 30w Gaming Speaker Czarny 8PB07AA | 421 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →