Nettop HP T540 Thin Client 1X7P2AA
Zdjęcia 3 | od 2 170 do 2 503 zł Porównaj ceny 4 →Procesor:AMD Е, R1305G, 1.5 GHz RAM:8 GB Wideo:Radeon Vega 3 Dysk:64 GB System operacyjny:Windows 10 IoT Enterprise |
Modyfikacje HP T540 Thin Client 1
Dane techniczne
HP T540 Thin Client 1X7P2AA |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić HP T540 Thin Client 1X7P2AA
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HP t540 1,5 GHz Windows 10 IoT Enterprise 1,4 kg Czarny 1X7P2AA#ABB | 2 184 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! hp inc. Mini PC t540/W19/64GF/8GR TC 1X7P2AA - PACZK | 2 170 zł |
HP t540 1,5 GHz Windows 10 IoT Enterprise 1,4 kg Czarny 1X7P2AA#ABB | 2 180 zł |
HP t540 1,5 GHz Windows 10 IoT Enterprise 1,4 kg Czarny R1305G | 2 503 zł |
Zamknij
Polecamy