Filtr fotograficzny Hoya Starscape 82 mm
Zdjęcia 4 |
Hoya Starscape 82mm |
|
Zmniejsza przepuszczalność światła w obszarze widma powszechnie związanym z zanieczyszczeniem światłem sodowym lub rtęciowym, które jest powszechne w większości miast na całym świecie. Współczynnik filtracji - 1,5.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hoya 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hoya.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hoya Starscape 82 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hoya 82 mm Starscape Light filtr zanieczyszczenia światła czarny Hoya 82mm | 349 zł |
Hoya Starscape 82mm AF-A-HOY-835 | 349 zł |
Filtr Hoya Starscape 82Mm | 425 zł |
Modyfikacje Hoya Starscape
Ceny na Hoya Starscape |
---|---|---|---|---|
Hoya Starscape 62 mm | od 150 zł | 3 oferty | ||
Hoya Starscape 72 mm | od 229 zł | 3 oferty | ||
Hoya Starscape 82 mm | od 349 zł | 4 oferty |
Polecamy