Filtr fotograficzny Hoya Pro1 Digital ND-16 52 mm
Hoya Pro1 Digital ND-16 52mm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hoya 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hoya.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Hoya Pro1 Digital ND-16
Ceny na Hoya Pro1 Digital ND-16 |
---|---|---|---|---|
Hoya Pro1 Digital ND-16 52 mm | od 94 zł | 1 oferta | ||
Hoya Pro1 Digital ND-16 55 mm | od 110 zł | 1 oferta | ||
Hoya Pro1 Digital ND-16 58 mm | od 120 zł | 1 oferta | ||
Hoya Pro1 Digital ND-16 62 mm | od 160 zł | 1 oferta | ||
Hoya Pro1 Digital ND-16 67 mm | od 124 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →