Filtr fotograficzny Hoya HD UV 72 mm
Hoya HD UV 72mm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hoya 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hoya.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Hoya HD UV
Ceny na Hoya HD UV |
---|---|---|---|---|
Hoya HD UV 52 mm | od 99 zł | 2 oferty | ||
Hoya HD UV 55 mm | od 105 zł | 1 oferta | ||
Hoya HD UV 58 mm | od 108 zł | 2 oferty | ||
Hoya HD UV 72 mm | od 169 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →