Filtr fotograficzny Hoya Fusion Antistatic CIR-PL 58 mm
Zdjęcia 4 |
Hoya Fusion Antistatic CIR-PL 58mm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hoya 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hoya.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hoya Fusion Antistatic CIR-PL 58 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hoya Fusion Antistatic Zirkular Polfilter 58 mm schwarz YSCPL058 | 341 zł |
Hoya Fusion Antistatic CIR-PL 58 mm | 229 zł |
Hoya HD CIR-PL 58 mm - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Pacz | 219 zł |
Modyfikacje Hoya Fusion Antistatic CIR-PL
Ceny na Hoya Fusion Antistatic CIR-PL |
---|---|---|---|---|
Hoya Fusion Antistatic CIR-PL 37 mm | od 172 zł | 1 oferta | ||
Hoya Fusion Antistatic CIR-PL 40.5 mm | od 182 zł | 2 oferty | ||
Hoya Fusion Antistatic CIR-PL 43 mm | od 188 zł | 2 oferty | ||
Hoya Fusion Antistatic CIR-PL 46 mm | od 188 zł | 1 oferta | ||
Hoya Fusion Antistatic CIR-PL 49 mm | od 287 zł | 1 oferta | ||
Hoya Fusion Antistatic CIR-PL 52 mm | od 198 zł | 1 oferta | ||
Hoya Fusion Antistatic CIR-PL 55 mm | od 203 zł | 1 oferta | ||
Hoya Fusion Antistatic CIR-PL 58 mm | od 219 zł | 3 oferty | ||
Hoya Fusion Antistatic CIR-PL 67 mm | od 303 zł | 1 oferta | ||
Hoya Fusion Antistatic CIR-PL 72 mm | od 219 zł | 1 oferta | ||
Hoya Fusion Antistatic CIR-PL 82 mm | od 584 zł | 1 oferta | ||
Hoya Fusion Antistatic CIR-PL 86 mm | od 650 zł | 5 oferty | ||
Hoya Fusion Antistatic CIR-PL 95 mm | od 897 zł | 1 oferta | ||
Hoya Fusion Antistatic CIR-PL 105 mm | od 1 373 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →