Drabinka gimnastyczna Hop-Sport HS-1008K
Zdjęcia 16 |
Hop-Sport HS-1008K |
|
Szerokość poziomego pręta - 99 cm
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hop-Sport 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hop-Sport.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hop-Sport HS-1008K
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Poręcze treningowe z drabinką Hop-sport HS-1008K | 1 028 zł |
Drabinka z poręczą treningową HS-1008K | 988 zł |
Poręcze treningowe z drabinką Hop-sport HS-1008K | 1 028 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →