Honor Watch ES
Wideo 12Zdjęcia 11 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Honor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Honor.
Kup Honor Watch ES
Honor Watch ES 55026053 Smartwatch Czarny | 468 zł |
Smartwatch Honor Watch Es Amoled Pulsoksymetr Sportowy 5Atm Czarny | 168 zł |
Smartwatch Honor Watch ES Czarny (HES-B09) | 163 zł |
Smartwatch Honor Watch Es Amoled Pulsoksymetr Sportowy 5Atm Czarny | 169 zł |
duży ekran
Marka Honor pozycjonuje swoje potomstwo jako inteligentny zegarek, chociaż na zewnątrz wygląda bardziej jak zaawansowany tracker fitness. Wszystko za sprawą podłużnej prostokątnej koperty, która jest częściej spotykana w inteligentnych bransoletkach. Ale dzięki takiej formie mieści się w nim duży ekran o przekątnej 1,64 cala o przyzwoitej rozdzielczości 456x280 pikseli. Duplikuje połączenia przychodzące i wiadomości ze smartfona, dzięki dużemu rozmiarowi tekst jest dobrze widoczny. Wykorzystuje również matrycę AMOLED, dzięki czemu jasność jest przyzwoita, a kolory są nasycone. Nawiasem mówiąc, w ustawieniach można znaleźć tryb automatycznej regulacji jasności w zależności od oświetlenia otoczenia oraz a la Always On Display - proste zawsze włączone pokrętło, które wyświetla tylko aktualną godzinę.
Trener personalny
W plusach modelu nadal można nagrywać 95 trybów treningowych, z których część ustalana jest automatycznie, bez ręcznych ustawień. Producent oferuje również 12 animowanych programów treningowych oraz 44 ćwiczenia z animacjami – w przypadku, gdy jesteś zbyt leniwy, aby iść do trenera na siłowni, ale musisz zadbać o formę. Jednocześnie zegarek mierzy puls przez całą dobę, zarówno podczas ćwiczeń, jak i w spoczynku, może określać poziom tlenu we krwi, śledzić fazy snu, monitorować poziom stresu i pomagać zrelaksować się podczas ćwiczeń oddechowych.
Nawiasem mówiąc, gadżet współdziała z telefonem za pośrednictwem aplikacji Huawei Health, w której można również śledzić swoją aktywność i stan zdrowia oraz uzyskać dobre porady. Zegarek łączy się zarówno z systemem Android, jak i iOS, ale w tym drugim przypadku funkcjonalność jest nieco ograniczona: na przykład sklep z tarczami zegarka, TruRelax do monitorowania poziomu stresu i sterowania odtwarzaniem muzyki nie są dostępne.
autonomia
Urządzenie wyposażone jest w małą baterię 180 mAh, której jedno ładowanie, jak podaje producent, powinno wystarczyć na 10 dni pracy na baterii. Ale to przy bardzo oszczędnym użytkowaniu - z minimum powiadomień, bez treningu i z wyłączonym całodobowym automatycznym pomiarem pulsu. Jeśli jesteś bardziej aktywnym użytkownikiem, żywotność baterii wyniesie 5 - 6 dni, a nawet tydzień, co również nie jest złe dla takiej baterii. Do tego dochodzi szybkie ładowanie: zaledwie 30 minut wystarczy na tydzień pracy baterii. Znowu dotyczy to ekonomicznego zużycia energii.