Plecak HiRO Turtle 15.6
Zdjęcia 8 |
HiRO Turtle 15.6 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HiRO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HiRO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup HiRO Turtle 15.6
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Plecak na laptopa HIRO Turtle 15.6 cali Czarny | 187 zł |
Plecak na laptopa HIRO Turtle 15.6 cali Czarny KLB1549-1 | 187 zł |
Plecak Hiro Turtle 15.6" (KLB1549-1) | 256 zł |
Plecak na laptopa HIRO Turtle 15.6 cali Czarny | 187 zł |
Plecak HIRO Turtle do notebooka 15.6' (czarny) | 183 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →