Jedzenie dla dzieci i niemowląt Hipp Puree 7 220
Zdjęcia 6 |
Hipp Puree 7 220 |
|
Przecier dla niemowląt z certyfikatem ekologicznym: etykieta Hipp BIO, według producenta, to gwarancja ponad 260 kontroli na puszkę i 60 lat doświadczenia w rolnictwie ekologicznym. Produkt jest wieloskładnikowym daniem na pełnowartościowy posiłek dla dzieci od 7 miesiąca życia. W skład wchodzą owoce, warzywa, mięso, płatki zbożowe i zbożowe - duży wybór różnych smaków. Ponadto Hipp Puree 7 zawiera ALA, kwas alfa-linolenowy omega-3, który wspomaga rozwój mózgu i komórek nerwowych. Ale jednocześnie nie ma soli, aromatów, zagęszczaczy, sztucznych konserwantów, barwników i GMO - tylko naturalny smak. Puree nie jest w pełni rozgniecione i zawiera małe cząsteczki, które pomogą dziecku rozwinąć umiejętności żucia.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hipp 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hipp.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hipp Puree 7 220
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HiPP - Risotto z brokułami i królikiem dla dzieci | 7 zł |
HiPP Hipp Risotto z marchewką i indykiem po 7. miesiącu 220 g Bio | 9 zł |
HiPP BIO Kuskus z warzywami i kurczakiem po 7. miesiącu 220 g | 7 zł |
Hipp kuskus z warzywami i kurczakiem po 7mies 220g | 11 zł |
HiPP - BIO Danie kuskus z warzywami i kurczakiem | 7 zł |
pokaż 17 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →