Kamera do monitoringu Hikvision DS-2CD2325FHWD-I
Hikvision DS-2CD2325FHWD-I |
|
Jak wybrać kamerę do monitoringuPodstawowe kryteria wyboru kamer do domu, biura, sklepu, magazynu itp.
Oznaczenia kamer monitoringu HikvisionW tym artykule skupimy się na rozszyfrowaniu „nazw” kamer monitoringu Hikvision.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hikvision 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hikvision.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hikvision DS-2CD2325FHWD-I
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kamera IP DS-2CD2325FHWD-I 4mm 2Mpx Hikvision | 1 055 zł |
Kamera IP DS-2CD2325FHWD-I 6mm 2Mpx Hikvision | 1 055 zł |
Kamera IP DS-2CD2325FHWD-I 2.8mm 2Mpx Hikvision | 1 055 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości kamery do monitoringu Hikvision DS-2CD2325FHWD-I:
- Minimalne oświetlenie 0,005 luksa
- Obsługa NAS
PolecamyPorównaj w tabeli →