Kask narciarski Head Maja
Zdjęcia 3 |
Head Maja |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Head 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Head.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Head Maja
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HEAD Germany GmbH 328523/000 Maja Set PAW czerwony zielony rozm XS | 520 zł |
Head, Kask, Maja, różowy, Rozmiar | 231 zł |
Head Maja Junior Helmet Różowy 2XS 328732-2XS | 220 zł |
Head Kask narciarski Maja 328732 Różowy | 200 zł |
HEAD - Kask Maja Pink Girl - Rozmiar XS/s - Różowy 328732 | 305 zł |
Hełm narciarski Head Mojo 2024 Y-MAJA | 305 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →