Zestaw natryskowy Hansgrohe Raindance 27803000
Hansgrohe Raindance 27803000 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hansgrohe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hansgrohe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hansgrohe Raindance 27803000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HANSGROHE 27803000 Raindance Select 150/Unica/'S Puro 0,90 m - zestaw prys | 891 zł |
Hansgrohe Raindance Select S Zestaw prysznicowy natynkowy chrom 27803000 - | 881 zł |
Hansgrohe Raindance Select S Zestaw prysznicowy 90 cm chrom/biały 27803400 | 877 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości zestawu prysznicowego Hansgrohe Raindance 27803000:
- Prysznic ręczny regulowany według wysokości za pomocą elementu przesuwnego
PolecamyPorównaj w tabeli →