Wiosła treningowe Hammer Pro Force II
Zdjęcia 14 |
Hammer Pro Force II |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hammer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hammer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hammer Pro Force II
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wioślarz magnetyczny HAMMER Pro Force II | 2 199 zł |
Wioślarz HAMMER Pro Force 4534 | 1 600 zł |
Wioślarz magnetyczny HAMMER PRO FORCE II | 2 199 zł |
Wioślarz magnetyczny HAMMER Pro Force II | 2 199 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →