Słuchawki
Hama Spirit Pure
Wideo 2Zdjęcia 14 |
Hama Spirit Pure |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hama 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hama.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hama Spirit Pure
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hama Bezprzewodowe słuchawki dokanałowe "Spirit Pure" Bluetooth sterowanie | 239 zł |
Słuchawki Hama Spirit Pure (001841090000) | 239 zł |
Hama Spirit Pure Dokanałowe Bluetooth 5.0 Czarny | 190 zł |
Słuchawki Bluetooth® „Spirit Pure”, True Wireless, douszne, nrs Black | 190 zł |
Hama Spirit Pure Dokanałowe Bluetooth 5.0 Biały | 239 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →