Słuchawki
Hama Spirit Pocket
Wideo 1Zdjęcia 22 |
Hama Spirit Pocket |
|
Oryginalna konstrukcja obudowy, długi czas pracy na baterii.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hama 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hama.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hama Spirit Pocket
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hama Słuchawki Bluetooth Spirit Pocket True Wireless Headset bezprzewodowe | 186 zł |
Słuchawki dokanałowe HAMA Spirit Pocket True Wireless Czarny | 145 zł |
Słuchawki Hama Spirit Pocket (001841040000) | 150 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →