Statyw Hama Solid II
Zdjęcia 20 |
Hama Solid II |
|
Nadaje się do smartfonów od 5,9" do 9"
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hama 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hama.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hama Solid II
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Solid II 21B statyw stołowy z pilotem zdalnego zwalniania Bluetooth BRS2 4 | 125 zł |
Statyw HAMA Solid II | 140 zł |
Hama Solid II Czarny | 140 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →