Szafka Halmar Mezo RTV1
Halmar Mezo RTV1 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Halmar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Halmar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Halmar Mezo RTV1
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Halmar Szafka RTV w stylu orientalnym Mezo RTV1 | 575 zł |
Halmar Szafka RTV Mezo wielobarwna | 616 zł |
TV skříňka Mezo - Halmar V-CH-MEZO-RTV1 | 886 zł |
Halmar MEZO RTV1 wielobarwny | 575 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →