Krzesło Halmar K-309
Zdjęcia 12 |
Halmar K-309 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Halmar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Halmar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Halmar K-309
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Čalouněná židle do jídelny K-309 - Halmar V-CH-K/309-KR | 270 zł |
Halmar Krzesło K309 ciemno szare na chromowanych nogach HALMAR | 175 zł |
Halmar Krzesło tapicerowane K309 ciemny popiel, nóżki chrom | 175 zł |
Krzesło Metalowe K-309 Popiel Halmar | 157 zł |
Krzesło Metalowe K-309 Beż Halmar | 157 zł |
Krzesło Metalowe K-309 Ciemny Popiel Halmar | 157 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →