Odżywka białkowa GymBeam True Whey 2.5 kg
GymBeam True Whey 2.5 kg 1 kg2.5 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GymBeam 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GymBeam.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GymBeam True Whey 2.5 kg
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Białko WPC True Whey GymBeam 2500 g wanilia stewia | 157 zł |
Białko WPC True Whey GymBeam 2500 g malina biała czekolada | 157 zł |
Białko WPC True Whey GymBeam 2500 g czekolada stevia | 207 zł |
Białko WPC True Whey GymBeam 2500 g banan | 162 zł |
Modyfikacje GymBeam True Whey
Ceny na GymBeam True Whey |
---|---|---|---|---|
GymBeam True Whey 1 kg | od 76 zł | 3 oferty | ||
GymBeam True Whey 2.5 kg | od 157 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →