Zegarek GUESS W1288L2
Zdjęcia 7 |
GUESS W1288L2 |
|
Pokrycie PVD w kolorze żółtego złota.
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GUESS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GUESS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GUESS W1288L2
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Guess Damski analogowy zegarek kwarcowy z bransoletką ze stali nierdzewnej | 638 zł |
Zegarek damski AURORA Guess W1288L2 (ZG-014882) 208-43-000-000477-814 | 999 zł |
Guess Aurora W1288L2 GUESS W1288L2 | 939 zł |
Zegarek Guess Zegarek damski Guess W1288L2 złoty | 999 zł |
Guess Zegarek Aurora W1288L2 Złoty | 1 000 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →