Akumulator motocyklowy GS Yuasa Maintenance Free TTZ12S
521 zł
Porównaj ceny 1 →Przeznaczenie: do motocykli
Modyfikacje GS Yuasa Maintenance Free 20
Dane techniczne
GS Yuasa TTZ12S
Typ
rozruchowy Przeznaczenie
do motocykli Obsługa
bezobsługowy Standard
europejski Rodzaj
antymonowe (Sb-Sb) Klemy
wkręcane (motocykle) Umiejscowienie klem
standardowe Biegunowość
L+ Napięcie
12 V Pojemność
9 Ah Data dodania do E-Katalog
grudzień 2014
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem
zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GS Yuasa 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GS Yuasa.
Gdzie kupić GS Yuasa Maintenance Free TTZ12S
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yuasa TTZ12S (WC) Maintenance free Motorcycle Battery Size 521 zł
Zamknij
Wideo recenzje
Aki Konvensional VS Aki Maintenance Free - #YuasaTrivia Episode 2
14 stycznia 2022 1 197 przegląd
YUASA Battery | Maintenance Free | Fully Sealed | Unboxing
12 maja 2020 812 przegląd
YUASA Maintenance FREE Battery 101 Sealed Lead Acid SLA Absorbed Glass Matt AGM
15 lutego 2019 6 741 przegląd
Polecamy
od 208 zł do samochodów osobowych, 40 - 95 Ah, 12 V, 330 - 830 А
od 157 zł do samochodów osobowych, 100 Ah, 12 V, 800 А
od 356 zł do samochodów osobowych, 45 - 95 Ah, 12 V, 300 - 800 А
od 1 232 zł do ciężarówek (autobusów), 185 Ah, 12 V, 1150 А
od 1 692 zł do ciężarówek (autobusów), 75 Ah, 12 V, 975 А
od 382 zł do samochodów osobowych, 52 - 110 Ah, 12 V, 520 - 920 А
od 100 zł do motocykli, 3 - 28 Ah, 12 V, 32 - 250 А
od 114 zł do motocykli, 3 - 12 Ah, 12 V, 50 - 210 А
od 668 zł do samochodów osobowych, 63 - 110 Ah, 12 V, 600 - 850 А
od 462 zł do samochodów osobowych, 62 - 90 Ah, 12 V, 600 - 800 А
od 245 zł do samochodów osobowych, 40 - 90 Ah, 12 V, 300 - 720 А
Dynamika cen dla GS Yuasa Maintenance Free TTZ12S