Zestaw prysznicowy Grohe Vitalio Start System 210 26814001
Zdjęcia 4 |
Grohe Vitalio Start System 210 26814001 |
|
Jednolity przepływ wody dzięki technologii DreamSpray. Bezpiecznik temperaturowy SafeStop Plus przy 38 lub 43 °C. System SpeedClean do usuwania kamienia. Wewnętrzny kanał chłodzący dla dłuższej żywotności.
Nadaje się do przepływowych podgrzewaczy wody od 18 kW/h, a także podgrzewaczy akumulacyjnych. Odporny na wstrząsy silikonowy pierścień zapobiegający uszkodzeniu prysznica w przypadku upuszczenia.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Grohe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Grohe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Grohe Vitalio Start System 210 26814001
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Grohe Vitalio System Prysznicowy Srebrny 114 x 32 x 10 cm 26814001 | 1 455 zł |
Grohe Vitalio Start 210 zestaw prysznicowy termostatyczny z deszczownicą c | 2 483 zł |
Grohe Vitalio Start System 210 Zestaw prysznicowy natynkowy termostatyczny | 1 829 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →