Suszarka Gotie GSW-150
Zdjęcia 12 |
Gotie GSW-150 |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gotie 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gotie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gotie GSW-150
Wszystkie ceny 23 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gotie Suszarka do włosów GSW-150Z HPGOTSUGSW0150Z | 68 zł |
Suszarka GOTIE GSW-150C | 71 zł |
Gotie Suszarka do włosów GSW-150Z 121824 | 75 zł |
Suszarka GOTIE GSW-150C | 71 zł |
Gotie Suszarka do włosów GSW-150Z 121824 | 68 zł |
pokaż 18 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →