Grzejnik olejowy Gorenje OR 2000 E 9 żeberek 2 kWh
Wideo 3Zdjęcia 2 |
Gorenje OR 2000 E |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gorenje 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gorenje.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gorenje OR 2000 E 9 żeberek 2 kWh
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Grzejnik olejowy Gorenje OR2000E 739035 | 399 zł |
GRZEJNIK OLEJOWY GORENJE OR 2000 E 9 ŻEBEREK PILOT | 238 zł |
Grzejnik Gorenje Gorenje Grzejnik OR2000E olejowy, 2000 W, Odpowiedni do p | 337 zł |
Grzejnik GORENJE OR2000E | Bezpłatny transport | Raty | 300 zł |
Grzejnik GORENJE OR2000E | Bezpłatny transport | Raty 0 | 300 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →