Panel zewnętrzny domofonu Google Nest Doorbell Battery
Wideo 13Zdjęcia 22 |
Google Nest Doorbell Battery |
|
Istnieje wersja przewodowa, która różni się brakiem wbudowanej baterii, przez co ma nieco mniejszy rozmiar.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Google 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Google.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Google Nest Doorbell Battery
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Google GWX3T Nest Doorbell - dzwonek do drzwi zasilany akumulatorem z funk | 704 zł |
GOOGLE NEST Dzwonek GOOGLE NEST Doorbell Ash Szary | 769 zł |
Google Nest Doorbell Battery (DE version) | 684 zł |
Wideodomofon Google Nest Doorbell Snow NET-SMH-MO-GOE-005 | 899 zł |
Google Nest Doorbell (bateria) (linen) | 906 zł |
pokaż 15 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →