Latarka Goal Zero Lighthouse
Wideo 15Zdjęcia 7 |
Goal Zero Lighthouse |
|
Latarka do komfortowego oświetlenia kempingowego, prezentowana na rynku przez markę Goal Zero. Model posiada wbudowane dynamo, co sprawia, że system oświetlenia jest maksymalnie autonomiczny. Zatem 1 minuta obrotu generatora na dynamo zapewnia 10 minut świecenia w trybie ekonomicznym. W modyfikacji tej zastosowano oświetlacz o jasności 250 lm. Oprócz oświetlenia kołowego dostępny jest tryb półblasku.
Płynna regulacja jasności możliwa jest za pomocą ściemniacza. Latarka kempingowa Goal Zero Lighthouse może pełnić funkcję PowerBanku. Prąd ładowania wynoszący 1,5 A umożliwia naładowanie smartfona i innych urządzeń w przyspieszonym tempie. Lampa doskonale komponuje się z autorskim panelem słonecznym Goal Zero Nomad 7. Dodatkowo serwis akumulatorów można przeprowadzić poprzez osobny interfejs USB-A.
Przewód ze złączem ładowania jest owinięty wokół korpusu i zabezpieczony wygodnym systemem zarządzania kablami. Fabryczna bateria ma większą pojemność (4400 mAh). Wygodnie jest kontrolować pozostały poziom naładowania za pomocą wskaźnika LED. Autonomia systemu podświetlenia sięga 48 godzin. Na górnej pokrywie zamontowana jest czerwona lampka sygnalizacyjna pierścieniowa. Składane nogi i uchwyt do zawieszania są zintegrowane z konstrukcją. Waga latarki to 498 g.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Goal Zero 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Goal Zero.
Kup Goal Zero Lighthouse
Wszystkie ceny 6 →Goal Zero Lampka Lighthouse Core (32009) | 223 zł |
Lampka turystyczna Goal Zero Lighthouse Charge, 150 lumenów | 189 zł |
Goal Zero Lighthouse Core stojąco - wisząca lapka z power bankiem. | 319 zł |
Goal Zero Lighthouse 600 Lantern&usb Power Hub Czarny | 270 zł |
Goal Zero Lighthouse Mini Lantern&usb Power Hub Zielony | 123 zł |
- Możliwość oświetlenia przestrzeni pod kątem 180 i 360 stopni
180 stopni
- niski - 48 godzin
- wysoki - 12 godzin
- turbo - 5 godzin
360 stopni
- niski - 24 godziny
- wysoki - 6 godzin
- turbo - 2,5 godziny
Maszyna dynamo:
- 1 minuta. obrót - 10 min. praca