Lampa stołowa Globo Amy 15189T
Zdjęcia 3 |
Globo Amy 15189T |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Globo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Globo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Globo Amy 15189T
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lampa lampka oprawa stołowa Globo Amy 1x40W E14 złota 15187T | 119 zł |
Globo 15187T - Lampa stołowa AMY 1xE14/40W/230V GL3863 | 118 zł |
Lampa stołowa Globo Amy (15187T) | 197 zł |
Stojąca LAMPA stołowa AMY 15187T Globo abażurowa LAMPKA biurkowa złota | 107 zł |
Lampa stołowa AMY I 15187T Globo | 90 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →