Rowerek biegowy Globber Go Bike
Zdjęcia 33 |
Globber Go Bike |
|
Odblask na kolumnie kierownicy. Regulacja wysokości kierownicy i siodełka.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Globber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Globber.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Globber Go Bike
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GLOBBER Rowerek Biegowy GO BIKE DUO 614-106-2 czarny/zielony | 242 zł |
Globber Rowerek biegowy Globber GO Bike DUO 614-202-2 biało-czerwony | 256 zł |
Globber Go Bike Niebieski Chłopiec | 234 zł |
Rowerek biegowy Globber GO BIKE Elite fuchsia 710 | 346 zł |
Rowerek biegowy Globber GO BIKE Elite navy blue 710 | 359 zł |
pokaż 10 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →