Kask narciarski Giro Ledge SL
Zdjęcia 6 |
Giro Ledge SL |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Giro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Giro.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Giro Ledge SL
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Giro Ledge Sl Mips kask rowerowy matowy czerwony L 1 | 477 zł |
Giro Ledge Sl Mips Helmet Czerwony M 7082993-M | 600 zł |
Giro Ledge Sl Mips Helmet Czerwony L 7082994-L | 600 zł |
Giro Ledge Sl Mips Helmet Biały L 7082997-L | 632 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →