Nóż turystyczny Gerber Fastball
Gerber Fastball |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gerber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gerber.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gerber Fastball
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gerber Nóż składany długość ostrza 76 cm Fastball Cleaver 20 CV powlekana | 947 zł |
Gerber Fastball Knife Czarny 1028495 | 584 zł |
Nóż składany Gerber Fastball Cleaver BLUE 20CV | 656 zł |
Nóż Gerber Fastball Green | 700 zł |
Gerber Nóż Fastball Green | 665 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →