Grill kontaktowy George Foreman Fit Grill Medium 25811-56 czarny
Zdjęcia 5 |
George Foreman Fit Grill Medium 25811-56 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog George Foreman 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele George Foreman.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup George Foreman Fit Grill Medium 25811-56 czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
George Foreman Fit Grill Copper - Medium | 195 zł |
George Foreman Fit 25811-56 938cm2 | 199 zł |
George Foreman Copper Medium 25811-56 Grill Plate Czarny 23884036002 | 278 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →