Głośniki komputerowe Genesis Helium 200 (NCS-1305)
Zdjęcia 5 |
Genesis Helium 200 2021 rok |
|
Małe dwudrożne głośniki stereo (2.0) na biurko z wbudowanym wzmacniaczem, łatwą regulacją głośności i wejściem analogowym. Pozycjonowany jako niedrogi produkt średniej klasy. Wyróżnia je niezwykłe wykończenie „carbon look” obudów wykonanych z gęstego MDF-u. Zaprojektowany dla szerokiego grona użytkowników, którzy chcieliby zakupić stylowy system audio do odtwarzania dźwięku z komputera osobistego, monobloku lub laptopa.
Zapewnia zrównoważony i głośny dźwięk, którego głośność można regulować za pomocą odpowiedniego pokrętła na panelu bocznym. Do podłączenia do źródła system głośników Genesis Helium 200 wyposażony jest w 3-pinowy kabel miniJack 3,5 mm. Jeden z dwóch głośników jest aktywny i zawiera zasilacz oraz wzmacniacz częstotliwości audio. Drugi głośnik (pasywny) jest podłączony do aktywnego i jest wyposażony tylko w głośnik. Każdy głośnik jest wyposażony w dwa głośniki: szerokopasmowy przetwornik o średnicy 76,2 mm i głośnik wysokotonowy o średnicy 22 mm. Deklarowany zakres częstotliwości od 20 Hz do 20 000 Hz wystarczy do słuchania dowolnej popularnej muzyki, oglądania filmów i ekscytujących gier komputerowych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Genesis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Genesis.
Kup Genesis Helium 200
Wszystkie ceny 21 →ALTAVOCES Gaming GENESIS Helium 200 20 20W NCS-1305 | 150 zł |
Genesis Helium 200 | 159 zł |
Genesis Głośniki 2.0 Helium 200 UGNATK000000005 | 128 zł |
Głośniki GENESIS Helium 200 | 128 zł |
Głośniki komputerowe Genesis Helium 200 GL-20-GNS-002 | 150 zł |