Zasilacz awaryjny (UPS) Gembird UPS-PC-1202AP 1200 VA
Zdjęcia 4 |
Gembird UPS-PC-1202AP 1200 VA 650 VA1200 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gembird UPS-PC-1202AP 1200 VA
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gembird 1200 VA USV z automatyczną regulacją napięcia wyjściowego UPS-PC-1 | 419 zł |
Gembird UPS-PC-1202AP - UPS - 1200 VA | 360 zł |
Gembird Power Cube 1200VA UPS-GEM-003 | 352 zł |
Zasilacz UPS GEMBIRD UPS-PC-1202AP | 360 zł |
Zasilacz UPS GEMBIRD UPS-PC-1202AP | 360 zł |
pokaż 9 ofert
Modyfikacje Gembird UPS-PC-1202AP
Ceny na Gembird UPS-PC-1202AP |
---|---|---|---|---|
Gembird UPS-PC-652A 650 VA | od 201 zł | 1 oferta | ||
Gembird UPS-PC-1202AP 1200 VA | od 322 zł | 16 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →