Pompa hydroforowa i sanitarna GARDENA Classic 3000/4 Eco
Zdjęcia 8 |
GARDENA Classic 3000/4 Eco odśrodkowa |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GARDENA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GARDENA.
Kup GARDENA Classic 3000/4 Eco
Gardena zestaw hydroforowy Classic 3000/4 eco pompa z ochronnym wyłączniki | 1 084 zł |
Zestaw hydroforowy Gardena 3000/4 eco 01753-20 | 1 189 zł |
Gardena Hydrofor domowy 3000/4 (1753) | 1 019 zł |
Urządzenia marki GARDENA do systemów komunalnych, małej architektury i ogrodnictwa charakteryzują się funkcjonalnością i wysoką jakością wykonania. Przepompownia Classic 3000/4 Eco doskonale radzi sobie z autonomicznym zaopatrzeniem w wodę ze studni o głębokości do 8m. Urządzenie wysokiej jakości kosztuje około 220 USD.
Wyrafinowany konstrukcja
Przepompownia o wymiarach 450x290x620 cm i wadze 13,6 kg wygląda na kompaktową i zajmuje mało miejsca, co jest ważne przy instalacji wewnątrz pomieszczeń. Korpus modelu wykonany jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego, nie koroduje, ale mimo to, podobnie jak wirnik z tworzywa sztucznego, boi się ekstremalnych temperatur, dlatego lepiej umieścić pompę w domu, w piwnicy lub pomieszczeniu gospodarczym, oraz używaj go na zewnątrz tylko w dodatnich temperaturach.
Stabilna głowa
Samozasysająca pompa odśrodkowa jest w stanie pompować wodę z głębokości 8 metrów, wytwarzając ciśnienie 4 bary i wysokość głowicy do 40 m. Jednocześnie nie można się bać złej jakości wody, pompa posiada filtr wstępny.
Ale system nie może pochwalić się wysoką wydajnością – tylko 2800 l/h. To wystarczy, aby zapewnić 2, maksymalnie 3 punkty, w tym na drugim piętrze, ale bardzo mały domek, domek letniskowy. Pomocny jest akumulator o pojemności 24 litrów, który pozwala zachować rezerwę na wypadek awarii zasilania i utrzymać stabilne ciśnienie w układzie poprzez zmniejszenie częstotliwości włączania / wyłączania pompy. Dodatkowo zbiornik nie wymaga konserwacji przez 5 lat. Wykonany jest ze stali, malowany proszkowo i prawie nie koroduje.
Oprócz niezawodnej i stosunkowo cichej pracy (poziom hałasu pompy to około 80 dB) producent zadbał o ekonomię i bezpieczeństwo. Wbudowany manometr i przekaźnik utrzymują wymagane ciśnienie w systemie. Regulowany tryb eco oszczędza do 15% energii w porównaniu do trybu normalnego, a wbudowane zabezpieczenie termiczne chroni silnik przed przegrzaniem.
W rezultacie mamy praktyczną i wygodną pompę do małego wiejskiego domu lub obszaru podmiejskiego. Przemyślany, bezpretensjonalny, cichy i za rozsądną cenę.
- Maksymalna temperatura otoczenia - 35 °C