Myszka
Gamdias Ourea FPS
Zdjęcia 4 |
Gamdias Ourea FPS |
|
Firmowe technologie w świecie myszy komputerowychJakie technologie są w myszach i jakie one dają korzyści w tych lub innych zdaniach
Jak wybrać mysz do gier, zadań biurowych i pracy twórczejZapoznajemy się z zawiłości rynku myszy komputerowych i wybieramy dla Ciebie odpowiednie opcje
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gamdias 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gamdias.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gamdias Ourea FPS
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GAMDIAS GMS5501 Ourea FPS mysz optyczna | 93 zł |
Mysz GAMDIAS Ourea FPS, 4000 DPI | 95 zł |
Gamdias Ourea FPS - Mysz optyczna (4000 DPI) | 77 zł |
Gamdias Ourea FPS - Mysz optyczna (4000 DPI) | 76 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości myszki Gamdias Ourea FPS:
- Częstotliwość odpytywania: 1000 Hz
PolecamyPorównaj w tabeli →