Opona ciężarowa Fulda RegioControl 3 295/80 R22.5 154M
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony ciężarowej
Fulda RegioControl 3 295/80 R22.5 154M |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fulda 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fulda.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Fulda RegioControl 3 295/80 R22.5 154M
Ceny na Fulda RegioControl 3 295/80 R22.5 154M |
---|---|---|---|---|
Fulda RegioControl 3 295/80 R22.5 154M | od 2 165 zł | 1 oferta | ||
Fulda RegioControl 3 315/70 R22.5 156L | od 1 902 zł | 1 oferta | ||
Fulda RegioControl 3 315/80 R22.5 156L | od 2 097 zł | 1 oferta |
PodobnePorównaj w tabeli →