Nóż turystyczny Fox FX-446 B
Fox FX-446 B |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fox 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fox.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fox FX-446 B
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fox Knives Military Division Predator II Serrated scyzoryk czarny M 01FX44 | 297 zł |
FOX - Nóż składany FKMD Predator II SP2F Forprene Folder - FX-446B | 478 zł |
Nóż składany FOX Predator II Liner-Lock, FRN Black (FX-446 B) | 478 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →