Uchwyt ścienny Flexson Wall Mount Beam (B-WM)
Zdjęcia 6 |
Flexson Wall Mount Beam |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Flexson 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Flexson.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Flexson Wall Mount Beam
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Flexson Uchwyt ścienny do Sonos Beam - czarny FLXBFWM1021 | 262 zł |
Flexson Uchwyt ścienny do Sonos Beam - biały FLXBFWM1011 | 257 zł |
Flexson Regulowany uchwyt ścienny do Sonos Beam - biały AAV-FLXBWM1011 | 498 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →