Fitbit Inspire 3
Wideo 22Zdjęcia 9 |
Piąta generacja jednego z najpopularniejszych trackerów fitness na rynku amerykańskim i europejskim. W porównaniu do poprzednika model otrzymał kompaktową, podłużną tarczę o przekątnej 0,7 cala. Ekran oparty jest na matrycy AMOLED ze sterowaniem dotykowym i obsługą funkcji Always-On Display. Pomimo przejścia na bardziej energochłonny wyświetlacz autonomia bransoletki pozostała na tym samym poziomie i średnio 10 dni pracy na jednym ładowaniu baterii.
Fitness tracker wyświetla informacje o połączeniach, wiadomościach i powiadomieniach ze smartfona, mierzy różne wskaźniki stanu zdrowia i aktywności sportowej, w tym możliwość określenia tętna w czasie rzeczywistym (w tym zmienności tętna), zliczenia wykonanych kroków, pomiaru nasycenia krwi tlenem, a także rejestrować czas aktywności fizycznej i przebytą odległość. Gadżet nauczył się także śledzić jakość snu i prowadzić kobiecy kalendarz.
Dla porównania Inspire 2 ograniczał się do czujnika tętna, krokomierza, licznika kalorii i modułu śledzenia aktywności. Wraz z bransoletą producent wprowadził kilka nowych trybów ćwiczeń, m.in. trening interwałowy o wysokiej intensywności, podnoszenie ciężarów i taniec. W sumie bransoletka obsługuje ponad 40 różnych rodzajów aktywności fizycznej. Konstrukcja Inspire 3 przypomina trackery fitness Mi Band: urządzenie to kompaktowa plastikowa kapsułka, którą wkłada się w rowek silikonowego paska i nosi na dłoni. Parametry ochrony przed wilgocią to WR50, co pozwala na mycie rąk, a nawet pływanie w basenie. Do lutowania ze smartfonem wykorzystywany jest energooszczędny moduł Bluetooth w wersji 5.0. Bransoletka może wyświetlać informacje o połączeniach tekstowych i wiadomościach otrzymanych na smartfonie.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fitbit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fitbit.
Kup Fitbit Inspire 3
Wszystkie ceny 33 →Fitbit Inspire 3 Black/Midnight Zen | 422 zł |
Opaska sportowa Fitbit by Google Inspire 3 żółty ZEG-OP-GOE-019 | 396 zł |
Smartband Google FITBIT Inspire 3 Liliowy | 500 zł |
Smartband Google FITBIT Inspire 3 Żółty FB424BKYW | 387 zł |