Narty Fischer Transalp 82 155 2022 /2023
Fischer Transalp 82 155 (2022/2023) |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fischer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fischer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Fischer Transalp 82 155 (2022/2023)
Ceny na Fischer Transalp 82 155 (2022/2023) |
---|---|---|---|---|
Fischer Transalp 82 155 2022 /2023 | od 1 131 zł | 1 oferta | ||
Fischer Transalp 82 162 2022 /2023 | od 1 160 zł | 1 oferta | ||
Fischer Transalp 82 169 2022 /2023 | od 1 131 zł | 1 oferta | ||
Fischer Transalp 82 176 2022 /2023 | od 1 131 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →