Kuchenka Finlux FC 562WGFB czarny
Zdjęcia 4 |
Finlux FC 562WGFB czarny 2021 rokzapłon automatyczny |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Finlux 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Finlux.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Finlux FC 562WGFB czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Finlux Kuchnia gazowo-elektryczna FC-562WGFB HWFINKMA562WGFB | 1 148 zł |
Finlux Kuchnia gazowo-elektryczna FC-562WGFB 87661 | 1 226 zł |
Finlux Kuchnia gazowo-elektryczna FC-562WGFB 87661 | 1 148 zł |
Kuchenka Finlux FC-562WGFB | 1 295 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →