Wzmacniacz słuchawkowy FiiO KA2 TC
Wideo 2 |
FiiO KA2 TC |
|
Ta modyfikacja jest połączona z wejściem Lightning.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog FiiO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele FiiO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup FiiO KA2 TC
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wzmacniacz słuchawkowy FIIO KA2 Android | 450 zł |
Wzmacniacz słuchawkowy FiiO Tranzystorowy FiiO KA2 | 299 zł |
FiiO KA2 Type-C Kompaktowy wzmacniacz słuchawkowy z DAC (wersja Android) + | 299 zł |
FiiO KA2 Czarny (Type C) - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot | 379 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →