Zegarek FESTINA F20640/6
Zdjęcia 6 |
FESTINA F20640/6 |
|
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog FESTINA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele FESTINA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup FESTINA F20640/6
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Festina Boyfriend F20640/6 - Kobieta - 37 mm - Analogowy - Kwarc - Szkiełk | 599 zł |
FESTINA 20640/6 FESTINA 20640/6 | 433 zł |
Festina Boyfriend F20640-6 - Moliwa dostawa za darmo | 411 zł |
Zegarek Damski Festina F20640-6 złoty | 411 zł |
Zegarek Damski Festina 20640/6 Boyfriend F20640 6 | OFICJALNY SKLEP | RATY | 449 zł |
Zegarek Festina F20640-6 Boyfriend - Natychmiastowa WYSYŁKA 0zł (DHL DPD I | 509 zł |
Zegarek Festina F20640-6 Boyfriend - Natychmiastowa WYSYŁKA 0zł (DHL DPD I | 509 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →