Zegarek FESTINA F20562/4
FESTINA F20562/4 |
|
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog FESTINA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele FESTINA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup FESTINA F20562/4
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Festina Chrono Sport Zegarek Złoto/Wielokolorowy/Srebrny Zegarki męskie Mę | 773 zł |
Festina Chrono F20562/4 - Mężczyzna - 45 mm - Analogowy - Kwarc - Szkiełko | 869 zł |
FESTINA 20562/4 FESTINA 20562/4 | 628 zł |
Zegarek Festina Zegarek męski Festina F20562-4 srebrny | 738 zł |
Zegarek Męski Festina F20562-4 srebrny | 727 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →